Önce Bankaya Para Yatırın Diyen Bayanlara KESİNLİKLE İnanmayın.

Seks Oyunları

Ertesi gün kahve içtiğimiz güvertede kaldık. Yüzen göl teknelerine bakıyordum ve güneş suya parlıyordu. Carol tişörtlerimden birini giyiyordu ve ben de bir tişört giyiyordum. Hiçbirimizin üstünde herhangi bir direği vardı.

İzmir Escort Bayanlarıyla Geçirdiğimiz Güzel Bir Gündü.

Carol bana fısıldadı “Benim kirli bir kız olmaktan hoşlanıyor musun? Beni seks yapmayı seviyor musun? ” Ben gömüldüm ve gömleğinin altına elini koyup meme uçlarını düzeltdim.

Carol tembelin üzerine doğru yürüdü, T gömleğini çıkardı ve kendini parmakla basmaya başladı. Bana kötü bir gülümsemeyle baktı ve seyahat çantasını alır mı diye sordu. Yaptım. Küçük siyah bir yapay penis çekti ve üzerine biraz losyon sürdü. Onu yarık boyunca çalıştırmaya başladı, bana bir bilmece ile bakmaya devam etti. Bana baktı ve bana “Beni mastürbasyon yapmaktan hoşlanır mısınız?” Diye sordu. Kendimi sikmeyi seviyorum. ”Göğsü temizlendi ve memeleri pert.

T gömleğimi çıkardım ve yağının bir kısmını horozuma koydum. Ben yürüdüm ve çıplak vücuduna bakıyordum. Sıcak sert bir ereksiyon geçirdim ve okşadım.

Carol kapüşonlu camlı gözlerimle bana baktı ve memelerini çekmeye başladı. Mırıldandı “Hepsini hatırlıyor musun? Bütün seks oyunları. ”Nefes darlığı kısa gazdı.

Herşeyi hatırlıyorum dediğim gibi ben de hepimi hatırlıyorum. Toplarımda tanıdık bir karıncalanma hissedebiliyordum. Güneş, uyandırılmış bedenlerimizin üzerinde toplandı. Her ikimize de baktığımızda, merak ettiğimiz ve paylaştığımız sevgi için teşekkür ettim. Cinsel bir harikalar diyarında yaşıyoruz.

Carol inlemeye başladı ve nefes aldı. Kirli konuşmasına başladı “Oh Dick, Aman tanrım, hissediyor, kirli”. Kalçaları bindirmeye başladı. Dildo dalmaya devam ederken bulanıklaştı. Sonra inliyordu “Geliyor, mee, siktir et, cunt, daha fazla, meeee”.

Toplarımın sıkıldığını hissettim ve nefesim göğsümde yakalandı. Voleybolu sonrası cum voleybolu ipleriyle patladı. Zevkimi sallamak için horozumu sıkmaya devam ettim. Hepsini Carol’e yönelttim. O sıcak yapışkan bir karışıklık ile kaplıydı.

Dizlerime çöktü ve Carol’un yapışkan vücudunu bana çektim. İkimiz de içgüdü ile iç geçirdik.

Çıplarak asıldık, çokça gülümsedik ve bazı dergileri okuduk. Yat kulübünde öğle yemeği yemeye karar verdik.

Plaja bakan verandada yedik. Bir burger ve patates kızartması yedim ve Carol’da bir balık taco vardı. İkimiz de mayolarımızdaki tişörtleri giydik. Yemek lezzetliydi. Kumdaki kum çok parlaktı ve gözlerimizi incitti.

Sahile doğru yola çıktık. Plajda havlu ve şemsiye var. Carol tişörtünü çıkardı. O beyaz bikini skandaldı. Bir süre güneşe daldıktan sonra göle atlayıp biraz dolaştık. Carol’un bikini bir kez ıslandığında, şeffaf oldu. Plaj çocuğu, bir şeye ihtiyacımız olup olmadığını görmek için bize geldi. Carol dirseklerine kalktı, meme uçları kayıyor ve “Şu anda değil” dedi.

“Cradle robber” dedim ve Carol, kumu ve üzgün “Mmm Beach Boy” u sarstı.

Plajda birkaç saat sonra kestirmek için kır evine geri döndük. Biz birbirimizin kollarında uyuduk ve mutluyuz. Uyandığımızda Carol’a ne istediğini sordum. “Daha fazla seks, daha çok musluk” dedi. Doyumsuz olduğunu söyledim. Carol, “Bundan dolayı daha çok istediğim için çok memnunum” dedi.

Akşam yemeği için yat kulübüne geri dönmeye karar verdik. Carol derin bir V yaka ile çok kısa bir yazlık elbise giydi.

Biz akşam yemeği için ıstakoz ve fırında patates vardı – lezzetli ve tereyağı ile kaplı.

Dans müziği başladı ve Carol’u yere götürdüm. Birbirimize sıkıca sarıldık ve birbirimize tatlı tebessümler attık.

Danstan sonra taze martiniler almak için bara gittim. Barmenle birkaç dakika konuştum. Masaya döndüğümde Carol ile konuşan genç bir adam vardı. O bize “John benim kocam Dick, Dick bu John” diye tanıştırdı. Gülümsedi, elini salladı ve bize katılmaya davet ettim. Grup yavaş bir romantik şarkı çaldı ve John Carol’dan dans etmesini istedi.

Carol kendini kendisine yapıştırdı, başını omzuna ve bacaklarının arasına koydu. Bir sonraki şarkı başladı ve dans pistinde kaldılar. Onları izlemek, onların dans etmekten daha çok seks yaptığını izlemek gibiydi. Danstan sonra ortadan kayboldular. Etrafa baktım ve onları bulamadım.

Güverteye doğru yürüdüm, biraz inleme duydum ve köşeye baktım. Carol yastıklı bir bankta geri yatırıldı ve elbisesi yerde kaldı. Carol bana baktı ve gülümsedi. John tereddüt etti ve ona “Devam et” dedim. Teyzesini diliyle rosebud’dan klivaj için çırptı. Yüzü meyve suları ile parlıyordu ve Carol zevkle inliyordu.

John ayağa kalktı ve pantolonunu indirdi. Onun horoz büyük mor kafa, parlak kırmızı damarlar ve aşağı damlayan öneme sahip büyüktü. Onu yarık üzerine ovuşturdu ve yavaşça içeri itti. Yavaş bir seks dansına başladılar. Benim horoz zor ve hazırdı.

Carol onu aşağı çekti, ona dil dolu bir öpücük verdi ve göğsüne göğüslerini ovuşturdu. Eşek kaslarını esneterek izledim ve horozu vajinal suları ile ıslatıldı.

Tempo arttı ve John ona daldı. Ay ışığı güzel bedenlerine sarıldı. Her ikisi de şehvet içinde kayboldu. Carol inlemeye başladı ve seks konuşması “Ohh John, büyük horoz, benim pislik, Ahhhh, fuck me, meee cumming cummimng”. John Carol’a derinden itti ve “sakadım” diye inledi. Eşek kaslarının esnemesini izledim ve damarları onun ağzına derinden vurmaya çalıştı. Birkaç dakika sarıldılar ve yumuşak öpücükler paylaştılar.

John’u nazikçe kendinden uzaklaştırdım ve yayılmış bacakları arasında diz çöktüm. Amcası karışmış meyve sularından kokuyordu ve kırmızı ve kabarıktı. Amcama dilimle diledim ve gül goncası içinde bir parmak sıkıştım. Onun klipsini dudaklarımın arasına çektim ve uğultulu sesler ürettim. Carol’ın başka bir orgazması vardı ve sıvıları ağzımı doldurdu.

John Carol’a yumuşak bir öpücük verdi ve kulübe döndü.

Carol ve kendimizi prefabrik yaptık ve masamıza geri döndük ve taze martiniler emretti. Orada oturduk ve ben “Tanrım kirli kızımı seviyorum” dedim.

Çok kısa bir kırmızı elbiseli uzun kızıl saçlı bir kadın masamıza geldi. Kendisini tanıttı Joan. Bizimle konuşmak için eğildi ve çıplak göğüslerini görebildik ve fısıldayarak “Güvertede yaptığınızı gördüm. Cehennem gibi sıcak görünüyordu ”. Carol ve ben smirked ve çok eğlenceli olduğunu söyledi. Joan etrafına baktı ve bir grup insanın sıska daldığını ve davet edildiğini söyledi. Joan ayağa kalktı Carol’a dudaklarına hafif bir öpücük verdi ve bar taburesine döndü. Kendini yukarı kaldırırken kel bir höyük parladı.

Gece yarısı Carol ve ben bir sürü başka insanla sahile doğru yola çıktık.
Plajda herkes sıyrıldı ve suya koştu. Carol bir grup erkekle flört etti, göğüslerini onlara yasladı ve onlara sarıldı. Herkes çok fazla dokunaklı ve çırpınan bir sürü engelsiz eğlenceye sahip gibi görünüyordu.

Joan Carol’un arkasına geldi ve göğüslerini kucakladı. Carol Joan’a döndü ve Joan’ın höyüğüne kıçını indirdi. Joan Carol’u döndü ve tutkulu bir öpücüğe çekti. Bacaklarını birbirine bağladılar ve göğüslerini birbirlerine doğru ovuşturdular. Carol iniltiğini duyabiliyordum ve Joan onu öpücüklerle sitti.

Joan’ın ardında yüzdüm, kıçımı yanaklarının arasına sok ve kollarımı her ikisine de koy. “Seks oyunlarını oynamayı seviyor musun” diye sordum. Joan’ın boğuk yanıtı onun arkasına ulaşmak ve sert horozumu okşayarak başlamaktı.

Carol, “Bunu bizim kulübemize geri götürelim” dedi.

Üçümüz sahile kadar yürüdüler ve kır evine çıplak yürüdüler. Joan ve Carol kolları birbirine bağladılar ve kollarımı Joan’ın beline ve elimden kıçına koyuyorum. Yol boyunca öpücükler ve karşılıklı meme okşamak için durakladılar.

Yazlık eve döndüğümüzde, hepimiz birbirimizi kurduk, vücudun daha erotik bölgelerine özel dikkat gösterdik. Carol, Joan’ı yatağa ve öpmeye başladıkları yere götürdü. Carol Joan’ı yatağa itti ve öptü ve Joan’ın cesedini yere yaladı. Joan’ın höyüğüne geldiğinde derinden soldu ve yavaşça öptü. Joan iç çekti. Carol, Joan’un pislik dudaklarını açtı ve onları ağzına emmeye başladı. Dilini Joan’a yapıştı ve yaladı ve klipsli olmak için bunu rosebud’dan emdi. Yatağa taşındım ve memelerini sıkıp üzerlerine emdim.

Carol ve ben Joan üzerinde çalışan bir seks takımıydık.

Joan soldu ve Carol’u sıkı sıkıya çekti. Joan, “Aman Tanrım” dedi.

Ayağa kalktım ve Carol’un arkasına gittim ve kıçımı dilimle oyaladı. Parmağımın peşinde koştum ve ıslaktı. Yukarı çıktım ve dikenimi Carol’un karşılama deliğine koydum. Carol, Joan’la yüzleşmeye devam ederken boğuk bir inilti duyabilirdim. Bu süpürüldü ve erotik bir an oldu. Carol’ı başka bir kadınla görmemiştim – Vay canına!

Carol hala uzanıp, amını emerken ve emerken, Joan’ın meme uçlarına uzandı.

Bütün oda seks kokuyordu. Carol’a coşkuyla Carol’a daldım. Aniden Joan’un “Ohhhh, lanet olsun, geliyorum” diye bağırdığını duyuyorum. Carol’ın yüzünün her yerine geldi. Bu benim için çok fazla ve benim horoz Carol’a patladı.

Yatırdıktan sonra Carol yatağa tırmandı ve Joan’ın yüzüne oturdu. Aşağı indi ve Joan’ı amına çekti. Joan’ın boğuk ineklerini duyabiliyordum. Carol’un amından bütün cumamı emdi. Carol, Joe’nun yüzüne hevesli itişmelerle biniyordu.

Carol, “Ahhhh, beni ye, ye beni, Cumming” diye inledi.

Yatağa tırmandım ve titreyirken Carol’ı sıkıca tuttum.

Birkaç dakika sonra Joan’a “Çok geç kaldım” dedim. Evet, başını salladı.

Joan ile Carol arasında uyuyakaldık. Gecenin ortasında yatağın titremesini hissettim. Baktım ve Carol ve Joan 69 pozisyondaydılar. Birbirlerini yiyorlardı. Joan üstteydi. Onun arkasına taşındım ve amını hissettim. Islak çalıyordu. Joan’ın kıçını yaladım, sonra orospularımı ona soktum. O inledi.

Joan Carol’la birlikte, Joan’a daldığında benim horozumu yalardı. Hepimiz çabuk geldiler, sonra mutlu ve tatmin olmuş uyumaya geri döndüler.

Sabah, üçümüz güvertede tişörtler ve dipler yoktu. Carol ve Joan beni kuşattılar ve bacaklarını bacağına sürtmeye başladılar. Çok hızlı aldım.

Joan beni yatak odasına götürdü. Sırtımdan aldım ve Joan kendini horozuma indirdi. Joan yükselip horozuma düşerken, Carol yatağa bindi ve yüzüme oturdu. Cinsel cennetteydim.

Joan’ın amcasında geldim. Joan benim horozuma geldi. Carol yüzüme geldi. Hepimiz yatağa çöktük ve yeni güne gülümsedik.

Sonunda Joan, “Kulübeme geri dönmem gerekiyor” dedi. Hepimiz çıplak üçlü bir kucaklama vardı ve Joan ayrıldı.

Carol ve ben uykuya daldık.

  

Leave a Reply

 • Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

  Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

  by on 7 Şubat 2018 - 0 Comments

  İzmir, büyük bir metropolde bekleyebileceğiniz gibi çok geçici bir yerdir ve birçok insan işlerinin talepleri doğrultusunda gelip gidebilir ve kentin daha fazlasını keşfetme arzusunu yaşar. Acentemiz, her şeyi güzel ve taze tutmaktan hoşlanır. her zaman ve çarpıcı kızların aynı yüksek kalitede portföyünü tutmanın yanlış bir yanı yokken en sevdikleri kızlar taşındıysa sıradan müşterilerimizin çoğunun canı […]

 • İzmir Bornova Üniversiteli Escort

  by on 9 Nisan 2018 - 0 Comments

  Bu İzmir’deki bir okuldaki ilk öğretmenlik işim hakkında bir hikaye. Yerli İzmir escort olarak öğretmenlik eğitimini yeni bitirdim ve İzmir’e yerleşmek, evlenmek ve çocuk sahibi olmak için dönmeden önce farklı ülkelerde biraz çalışıp yaşamayı planladım. O zamanlar 20’li yaşlarımdaydım, ve kendimi söylesem de karşı cinsten beni her zaman çekici buldu ve azgın hissettiğimde erkek arkadaş edinme […]

 • Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

  Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

  by on 14 Şubat 2018 - 0 Comments

  İzmir, inkar edilemez bir şekilde, eğlenip kendinizi eğlendirmek için geniş bir fırsat yelpazesi sunan güzel bir şehirdir. Aradıklarınıza bağlı olarak, ihtiyaçlarınızı en şaşırtıcı şekilde karşılayabilecek bir yer veya İzmir Escort  bulabilirsiniz. Çarpıcı bir hanımefendi ile akşam yemeği yediğimizde İzmir’de iken birçok erkekler çayı olur ve biz onları suçlayamayız. Şahane görünümüyle değil aynı zamanda eğitim, incelik, şıklık ve […]

 • Buca İzmir Escort Kızları

  by on 8 Nisan 2018 - 0 Comments

  “İyi bir Buca İzmir escort kız var…” Daisy, Mistress’in lezzetli amına atlayıp, ondan aldığı övgüyü sevmeye başladı. Hanımefendi çok harikaydı… ve amcası… vay… sahip olabileceği en lezzetli şeydi… Kadın, yeni evcil hayvanının diline dayanarak sırıttı. Zaten ona tamamen adanmıştı … ve onu memnun etmeye hevesliydi. Beyin yıkamasına çok iyi bakmıştı. Ve o da bir insanlık dışıydı. Bu harika bir […]

 • İzmir Çıplak Seksi Escort Bayan

  by on 11 Nisan 2018 - 0 Comments

  Onu çıplakken ve hazırken ben hazırım. Hala diz çöküyorum, gözlerim yerde ama ben onları görebiliyorum. Uzun, koyu saçları ince beline kadar uzanan fırça uçları, göğüsleri ince bir bluz altında zar zor gizlenmişti ve nefesimi kurutma ağzımda yakaladı. Heyecan verici bir cüret, açığa çıkmış cildimde tüylerimi yükseltir, çünkü C, kızı odanın ortasına götürür, boynunu öperken, bana bir çığlık […]